حریم خصوصی کاربران

 

بر طبق توافقنامه های موجود در مرجع بازرگانان و صنعتگران ایران (Sanaati.com) متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد.

تعهدات و سیاستهای سامانه در این زمینه به شرح ذیل می باشد:
ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟

زمانی که شما هر سایتی را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می شود. ما نیز به ازای هر بیننده سامانه ، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سامانه جمع آوری کرده و ذخیره می نماییم

  • اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما
  • آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سامانه ما شده اید. برای مثال Google.com ))
  • تاریخ و زمانی که شما وارد سامانه ما می شوید و مدت زمانی که در سامانه هستید.
  • نام و نسخه سیستم عامل و Browser کامپیوتر شما. (به عنوان مثال Windows XP/IE 6 ،این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله کامپیوتر شما منتقل می شود. )
  • صفحاتی از سامانه که شما آنها را مشاهده می کنید.

چنانچه وارد سامانه شوید، صفحاتی را بخوانید، یا مواردی را Download نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می کنیم.ما از این اطلاعات استفاده می نماییم که تعداد بینندگان سامانه را در بخش های مختلف مشخص کنیم و کمک می کند که سامانه را برای بینندگان ، هر چه مفیدتر نماییم. برای مثال از اطلاعات Browser به این منظور استفاده می کنیم که سایتمان را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سامانه را به درستی مشاهده نمایند.
زمانی که شما وارد سامانه می شوید، اطلاعاتی غیر از مواردی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره ننموده، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری را به اشتراک بگذارید. مثلاً اینکه شما فرمی را در سامانه پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، نام ،آدرس،شماره های تماس و … شما باشد و آنرا Submit نمایید.

Cookies
کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند.
بنابر خصوصیت زبانهای برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در Browser خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس های مرجع بازرگانان و صنعتگران ایران (Sanaati.com) را ندارید.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

مرجع بازرگانان و صنعتگران ایران هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد.

مرجع بازرگانان و صنعتگران ایران (Sanaati.com) دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک و اطلاعات مرتبط با سامانه. ما از مشخصه های فردی شما صرفاً به منظور پاسخگویی به خودتان و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر شما به دیگر اعضاء سامانه و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می نماییم.
Log File و Database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می شود. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سامانه داشته باشیم و محتوایی که ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی باشد. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

لینک های اشخاص ثالث

زمانیکه شما بر روی لینک های اشخاص ثالث موجود در سامانه کلیک می کنید و وارد آنها می شوید، اطلاعاتی از شما بدست می آید. در اینصورت Sanaati.com هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی باشد.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سامانه داشتید، می توانید با ما به آدرسAdmin(at)Sanaati.Com تماس داشته باشید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و آنرا بدون اجازه خودتان ( مگر به موجب قانون ) فاش نخواهیم کرد.

تغییرات در سیاست های سامانه

ممکن است Sanaati.Com سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه نمایید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سامانه داشتید می توانید آنرا با ما به آدرس Admin(at)Sanaati.Com در میان گذارید.