facebook twitter google + linkedin social

طراحی و ساخت و فروش خط تولید کنسرو گوشتی و تن ماهی
گوشت یکی از با ارزشترین و پرتقاضا ترین غذاها محسوب می گردد مصرف جهانی گوشت روز به روز در حال افزایش است لذا تقاضا را برای تنوع تولید آن فراهم آورده است . فرایند تولید و عمل آوری گوشت در اروپای غربی ، آسیا ، آمریکای جنوبی و دیگر مناطق در حال توسعه می باشد و این از عواملی است که نیاز به فرایند عمل آوری بهینه ، کار آمد و دقیق گوشت را فراهم می آورد.

لذا وجود خطوط پیوسته تولید کنسرو گوشتی و تن ماهی جهت پاسخگویی به تقاضای بازار مصرف الزامی می باشد. شرکت سوت ماشین با ارائه خطوط پیوسته کارخانه های تن ماهی و فراورده های گوشتی دیگر این امکان را به وجود می آورد تا به سیستمی بهینه و کار آمد با راندمان بالای تولید دسترسی داشته باشید. طراحی خط تولید و عمل آوری فراورده های گوشتی توسط کارشناسان شرکت سوت ماشین به گونه ای انجام پذیرفته تا در فرایند تولید وقفه ای ایجاد نشده و کیفت نهایی محصول را حفظ نمای

تاریخ ثبت سفارش : ۱ آذر , ۱۳۹۶ - 2 سال قبل
نوع سفارش : فروش
وضعیت : نو
برند دستگاه : خط تولید کنسرو گوشتی و تن ماهی
محل تحویل : سراسر کشور
کشور سازنده : ایران
قیمت : تماس
شماره تماس : جهت مشاهده شماره تماس سفارش دهنده وارد سامانه شويد ، در صورتی که عضو سامانه نیستید شماره های تماس برای شما بسته است .جهت مشاوره با واحد های بازرگانی سامانه با شماره 09372198934 تماس حاصل نمائید .(ساعات تماس 9 الی 14 می باشد )