صنعتی دات کام براساس آمار بسیاری از سایتهای تحلیل اینترنت از محبوب ترین سایتهای ابزار دهی فارسی است و با توجه به ماهیت خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی را جذب کند.
وب سایت صنعتی دات کام با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه پلن های خاص جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در وب سایت صنعتی دات کام قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

سایت صنعتی دات کام در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت !

نوع تبلیغات یک ماهه دو ماهه سه ماهه توضیحات
468 x 60 px 50,000 تومان 80,000 تومان 130,000 تومان این تبلیغات در بالای سایت قرار میگیرد
120 x 270 px 30,000 تومان 55,000 تومان 80,000 تومان این تبلیغات در ستون تبلیغات قرار میگیرد
80 x 220 px 45,000 تومان 70,000 تومان 100,000 تومان این تبلیغات به صورت تک بنر و شناور در پایین سایت قرار میگیرد

شرایط مربوط به درج تبلیغات تصویری

  • فرمت بنر : JPG – GIF – SWF
  • حداکثر حجم بنر : 40 کیلو بایت
  • درج تبلیغات بصورت نمایش 100 درصدی در تمام صفحات سایت
  • عدم مغایرت محتوای سایت تبلیغ دهنده با قانون جرایم رایانه ای
  • لینک بنر تبلیغاتی غیر مستقیم (nofollow) می باشد
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

قوانین و شرایط جذب آگهی
از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذیر خواهد بود.
درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در وب سایت صنعتی دات کام (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در وب سایت صنعتی دات کام باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال وب سایت صنعتی دات کام در قبول بنر و آگهی مختار است.
تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم وب سایت صنعتی دات کام آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای وب سایت صنعتی دات کام نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده وب سایت صنعتی دات کام نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.